ΠΗΛΙΝΓΚ ΣΩΜΑΤΟΣ BASIC LINE ΜΕ ΑΡΩΜΑ ΡΟΔΙ 200ML
Το scrub σώματος με άρωμα ρόδι απολεπίζει απαλά την επιδερμίδα διατηρώντας τη λεία και απαλή. Με κρεμώδη σύνθεση και συστατικά που προσφέρουν άμεση ενυδάτωση. Οι κόκκοι από κουκούτσι ελιάς και φλοιό αμυγδάλου απομακρύνουν αποτελεσματικά τα νεκρά κύτταρα της επιδερμίδας. Κατάλληλο για όλους τους τύπους δέρματος. Δερματολογικά ελεγμένο. 100% Ανακυκλώσιμο σωληνάριο.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 20€