Respire – Déodorant Stick Fleur de Coton – 48ωρη αποτελεσματικότητα
Το επαναχρησιμοποιούμενο αποσμητικό με την αποδεδειγμένη 48ωρη αποτελεσματικότητα κυκλοφορεί σε άρωμα άνθους βαμβακιού! Σας προστατεύει για 48 ώρες, χάρη στην αποσμητική του δράση, τα ισχυρά αντιβακτηριδιακά ενεργά συστατικά του και τη σκόνη κυτταρίνης που ρυθμίζει την εφίδρωση. Έχει 100% φυσική σύνθεση που θρέφει την επιδερμίδα. Γλιστρά εύκολα στις μασχάλες σας και σέβεται τη φυσική διαδικασία της εφίδρωσης, αφήνοντας το δέρμα σας να αναπνέει. Είναι τοποθετημένο σε συσκευασία που επιτρέπει την επαναχρησιμοποίηση του προϊόντος. Έχει εξαιρετική εργονομικότητα και προσαρμόζεται τέλεια στο σχήμα που έχουν οι μασχάλες σας
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 40€