Sisley – Triple-Oil Balm Make-up Remover and Cleanser
Ένα balm περιποίησης με 3 θρεπτικά και μαλακτικά έλαια (Babassu, Shea και Macadamia) που συνδυάζουν διπλή αφαίρεση του μακιγιάζ και καθαρισμού και την έντονη άνεση. Με μία μόνο κίνηση, απομακρύνει αποτελεσματικά τα μακιγιάζ από τα μάτια και το πρόσωπο, ακόαμ και το αδιάβροχο και τα ίχνη της ρύπανσης. Το πρόσωπο και τα μάτια είναι τέλεια καθαρισμένα. Το δέρμα είναι καθαρό, απαλό, ελαστικό και άνετο. Μία μοναδική αισθητικότητα για μία πραγματική στιγμή ευεξίας. Στην επαφή με το δέρμα, το balm μεταμορφώνεται και σε ένα λεπτό λάδι για πολύ αποτελεσματική αφαίρεση του μακιγιάζ. Στην επαφή με το νερό, το λάδι μεταμορφώνεται σε γαλακτώδη emulsion για να διευκολύνει το ξέπλυμα. Αφήνει ένα απαλό τελείωμα χωρίς αίσθηση λιπαρότητας. Όλοι οι τύποι δέρματος. Αντοχή δοκιμασμένη από οθφαλμολογικούς και δερματολογικούς ελέγχους.